PROGRAMMA

Boardingsoccer Experience
27-12-2018 – JO7/JO8
Poule JO7 Poule JO8
1 2 3 4 Tot 1 2 3 4 5 Tot
1 V.V.Schaesberg 1 V.V.Schaesberg 1
2 Hellas 1A 2 V.V.Schaesberg 2
3 Hellas 1B 3 Kerkrade West 1
4 UOW’02 4 Kerkrade West 2
5 WDZ 5 Kerkrade West 3
6 WDZ
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 09:30 09:40 JO8 V.V.Schaesberg 1 V.V.Schaesberg 2
2 09:41 09:51 JO8 Kerkrade West 1 Kerkrade West 2
3 09:52 10:02 JO8 Kerkrade West 3 WDZ
4 10:03 10:13 JO8 V.V.Schaesberg 1 Kerkrade West 1
5 10:14 10:26 JO7 V.V.Schaesberg Hellas 1A
6 10:27 10:37 JO8 Kerkrade West 2 Kerkrade West 3
7 10:38 10:50 JO7 Hellas 1B UOW’02
8 10:51 11:01 JO8 V.V.Schaesberg 2 WDZ
9 11:02 11:14 JO7 WDZ V.V.Schaesberg
10 11:15 11:25 JO8 Kerkrade West 2 V.V.Schaesberg 1
11 11:26 11:38 JO7 Hellas 1A Hellas 1B
12 11:39 11:49 JO8 Kerkrade West 1 WDZ
13 11:50 12:02 JO7 UOW’02 WDZ
14 12:03 12:13 JO8 V.V.Schaesberg 2 Kerkrade West 3
15 12:14 12:26 JO7 V.V.Schaesberg Hellas 1B
16 12:27 12:37 JO8 WDZ V.V.Schaesberg 1
17 12:38 12:50 JO7 Hellas 1A UOW’02
18 12:51 13:01 JO8 Kerkrade West 2 V.V.Schaesberg 2
19 13:02 13:14 JO7 WDZ Hellas 1B
20 13:15 13:25 JO8 Kerkrade West 1 Kerkrade West 3
21 13:26 13:38 JO7 UOW’02 V.V.Schaesberg
22 13:39 13:49 JO8 Kerkrade West 2 WDZ
23 13:50 14:02 JO7 Hellas 1A WDZ
24 14:03 14:13 JO8 V.V.Schaesberg 2 Kerkrade West 1
25 14:14 14:24 JO8 Kerkrade West 3 V.V.Schaesberg 1
Na afloop van de laatste wedstrijd vindt er een prijsuitreiking plaats in de sportkantine
Boardingsoccer Experience
27-12-2018 – JO17
Poule A Poule B
1 2 3 4 Tot 1 2 3 4 Tot
1 V.V.Schaesberg JO17-1A 1 V.V.Schaesberg JO17-1B
2 V.V.Schaesberg JO17-2A 2 V.V.Schaesberg JO17-2B
3 UOW’02 JO17-1A 3 UOW’02 JO17-1B
4 FC Sixways 4 UOW’02 JO17-2B
5 UOW’02 JO17-2A
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 14:45 14:59 A V.V.Schaesberg JO17-1A V.V.Schaesberg JO17-2A
2 15:00 15:14 A UOW’02 JO17-1A FC Sixways
3 15:15 15:29 A UOW’02 JO17-2A V.V.Schaesberg JO17-1A
4 15:30 15:44 A V.V.Schaesberg JO17-2A UOW’02 JO17-1A
5 15:45 16:03 B V.V.Schaesberg JO17-1B V.V.Schaesberg JO17-2B
6 16:04 16:18 A FC Sixways UOW’02 JO17-2A
7 16:19 16:37 B UOW’02 JO17-1B UOW’02 JO17-2B
8 16:38 16:52 A V.V.Schaesberg JO17-1A UOW’02 JO17-1A
9 16:53 17:11 B V.V.Schaesberg JO17-1B UOW’02 JO17-1B
10 17:12 17:26 A V.V.Schaesberg JO17-2A FC Sixways
11 17:27 17:45 B UOW’02 JO17-2B V.V.Schaesberg JO17-2B
12 17:46 18:00 A UOW’02 JO17-2A UOW’02 JO17-1A
13 18:01 18:19 B UOW’02 JO17-2B V.V.Schaesberg JO17-1B
14 18:20 18:34 A FC Sixways V.V.Schaesberg JO17-1A
15 18:35 18:53 B V.V.Schaesberg JO17-2B UOW’02 JO17-1B
16 18:54 19:08 A V.V.Schaesberg JO17-2A UOW’02 JO17-2A
Finale
17 19:13 19:23 Winnaar poule A Winnaar poule B
Na afloop van de laatste wedstrijd vindt er een prijsuitreiking plaats in de sportkantine
Boardingsoccer Experience

27-12-2018 – Bedrijven

Poule A Poule B
1 2 3 Tot 1 2 3 Tot
1 Van Wijnen Sittard 1 Kiggen Ospel
2 BCT Landgraaf 2 Sportcafé Nöl
3 Café ’t Brandwapen 3 Sportcafe svB
4 Volker Wessel Telecom 4 Hair by Ursela&Bo
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 19:45 20:00 A Van Wijnen Sittard BCT Landgraaf
2 20:01 20:16 B Kiggen Ospel Sportcafé Nöl
3 20:17 20:32 A Café ’t Brandwapen Volker Wessel Telecom
4 20:33 20:48 B Sportcafe svB Hair by Ursela&Bo
5 20:49 21:04 A BCT Landgraaf Café ’t Brandwapen
6 21:05 21:20 B Sportcafé Nöl Sportcafe svB
7 21:21 21:36 A Volker Wessel Telecom Van Wijnen Sittard
8 21:37 21:52 B Hair by Ursela&Bo Kiggen Ospel
9 21:53 22:08 A Van Wijnen Sittard Café ’t Brandwapen
10 22:09 22:24 B Kiggen Ospel Sportcafe svB
11 22:25 22:40 A BCT Landgraaf Volker Wessel Telecom
12 22:41 22:56 B Sportcafé Nöl Hair by Ursela&Bo
Finale
16 23:01 23:13 Winnaar poule A Winnaar poule B
Na afloop van de laatste wedstrijd vindt er een prijsuitreiking plaats in de sportkantine

 

Boardingsoccer Experience
29-12-2018 – JO9
Poule A Poule B
1 2 3 4 Tot 1 2 3 4 Tot
1 V.V.Schaesberg 1 1 V.V.Schaesberg 3
2 V.V.Schaesberg 2 2 V.V.Schaesberg 4
3 UOW’02 3 Kerkrade West
4 WDZ 4 SC Susteren
5 Sylvia
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 09:30 09:43 A V.V.Schaesberg 1 V.V.Schaesberg 2
2 09:44 09:57 A UOW’02 WDZ
3 09:58 10:11 A Sylvia V.V.Schaesberg 1
4 10:12 10:25 A V.V.Schaesberg 2 UOW’02
5 10:26 10:43 B V.V.Schaesberg 3 V.V.Schaesberg 4
6 10:44 10:57 A WDZ Sylvia
7 10:58 11:15 B Kerkrade West SC Susteren
8 11:16 11:29 A V.V.Schaesberg 1 UOW’02
9 11:30 11:47 B V.V.Schaesberg 3 Kerkrade West
10 11:48 12:01 A V.V.Schaesberg 2 WDZ
11 12:02 12:19 B SC Susteren V.V.Schaesberg 4
12 12:20 12:33 A Sylvia UOW’02
13 12:34 12:51 B SC Susteren V.V.Schaesberg 3
14 12:52 13:05 A WDZ V.V.Schaesberg 1
15 13:06 13:23 B V.V.Schaesberg 4 Kerkrade West
16 13:24 13:37 A V.V.Schaesberg 2 Sylvia
Finale
17 13:42 13:52 Winnaar poule A Winnaar poule B
Na afloop van de laatste wedstrijd vindt er een prijsuitreiking plaats in de sportkantine
28-12-2018 – JO11/JO12
JO11 JO12
1 2 3 4 5 Tot 1 2 3 4 5 Tot
1 V.V.Schaesberg 2 1 V.V.Schaesberg 1A
2 V.V.Schaesberg 3 2 V.V.Schaesberg 1B
3 Kerkrade West 2 3 V.V.Schaesberg 2
4 Kerkrade West 3 4 Hellas
5 Weltania/Bekkerveld 5 Kerkrade West
6 KVC Oranje 6 Skills2day Brunssum
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 09:30 09:40 JO11 V.V.Schaesberg 2 V.V.Schaesberg 3
2 09:41 09:51 JO12 V.V.Schaesberg 1A V.V.Schaesberg 1B
3 09:52 10:02 JO11 Kerkrade West 2 Kerkrade West 3
4 10:03 10:13 JO12 V.V.Schaesberg 2 Hellas
5 10:14 10:24 JO11 Weltania/Bekkerveld KVC Oranje
6 10:25 10:35 JO12 Kerkrade West Skills2day Brunssum
7 10:36 10:46 JO11 V.V.Schaesberg 2 Kerkrade West 2
8 10:47 10:57 JO12 V.V.Schaesberg 1A V.V.Schaesberg 2
9 10:58 11:08 JO11 Kerkrade West 3 Weltania/Bekkerveld
10 11:09 11:19 JO12 Hellas Kerkrade West
11 11:20 11:30 JO11 V.V.Schaesberg 3 KVC Oranje
12 11:31 11:41 JO12 V.V.Schaesberg 1B Skills2day Brunssum
13 11:42 11:52 JO11 Kerkrade West 3 V.V.Schaesberg 2
14 11:53 12:03 JO12 Hellas V.V.Schaesberg 1A
15 12:04 12:14 JO11 KVC Oranje Kerkrade West 2
16 12:15 12:25 JO12 Skills2day Brunssum V.V.Schaesberg 2
17 12:26 12:36 JO11 V.V.Schaesberg 3 Weltania/Bekkerveld
18 12:37 12:47 JO12 V.V.Schaesberg 1B Kerkrade West
19 12:48 12:58 JO11 KVC Oranje V.V.Schaesberg 2
20 12:59 13:09 JO12 Skills2day Brunssum V.V.Schaesberg 1A
21 13:10 13:20 JO11 Kerkrade West 3 V.V.Schaesberg 3
22 13:21 13:31 JO12 Hellas V.V.Schaesberg 1B
23 13:32 13:42 JO11 Kerkrade West 2 Weltania/Bekkerveld
24 13:43 13:53 JO12 V.V.Schaesberg 2 Kerkrade West
25 13:54 14:04 JO11 Kerkrade West 3 KVC Oranje
26 14:05 14:15 JO12 Hellas Skills2day Brunssum
27 14:16 14:26 JO11 V.V.Schaesberg 3 Kerkrade West 2
28 14:27 14:37 JO12 V.V.Schaesberg 1B V.V.Schaesberg 2
29 14:38 14:48 JO11 Weltania/Bekkerveld V.V.Schaesberg 2
30 14:49 14:59 JO12 Kerkrade West V.V.Schaesberg 1A
Na afloop van de laatste wedstrijd vindt er een prijsuitreiking plaats in de sportkantine
Boardingsoccer Experience
29-12-2018 – JO13
Poule A Poule B
1 2 3 4 Tot 1 2 3 Tot
1 vv Schaesberg 1A 1 vv Schaesberg 1B
2 Skills2day Brunssum 2 vv Schaesberg 2B
3 UOW’02 3 Tikkie Takka
4 vv Schaesberg 2A 4 vv Schaesberg 3
5 sv Hulsberg
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 14:00 14:14 A vv Schaesberg 1A Skills2day Brunssum
2 14:15 14:29 A UOW’02 vv Schaesberg 2A
3 14:30 14:44 A sv Hulsberg vv Schaesberg 1A
4 14:45 14:59 A Skills2day Brunssum UOW’02
5 15:00 15:18 B vv Schaesberg 1B vv Schaesberg 2B
6 15:19 15:33 A vv Schaesberg 2A sv Hulsberg
7 15:34 15:52 B Tikkie Takka vv Schaesberg 3
8 15:53 16:07 A vv Schaesberg 1A UOW’02
9 16:08 16:26 B vv Schaesberg 1B Tikkie Takka
10 16:27 16:41 A Skills2day Brunssum vv Schaesberg 2A
11 16:42 17:00 B vv Schaesberg 3 vv Schaesberg 2B
12 17:01 17:15 A sv Hulsberg UOW’02
13 17:16 17:34 B vv Schaesberg 3 vv Schaesberg 1B
14 17:35 17:49 A vv Schaesberg 2A vv Schaesberg 1A
15 17:50 18:08 B vv Schaesberg 2B Tikkie Takka
16 18:09 18:23 A Skills2day Brunssum sv Hulsberg
Finale
17 18:28 18:38 Winnaar poule A Winnaar poule B
Na de laatste wedstrijd vindt er een prijsuitreiking plaats in de sportkantine

 

 

Boardingsoccer Experience

30-12-2018 – JO10

Poule A Poule B
1 2 3 Tot 1 2 3 Tot
1 V.V.Schaesberg 1 1 V.V.Schaesberg 2
2 Weltania Bekkerveld 2 V.V.Schaesberg 3
3 UOW’02 3 Kerkrade West
4 Walram 4 RKHBS
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 09:30 09:50 A V.V.Schaesberg 1 Weltania Bekkerveld
2 09:51 10:11 B V.V.Schaesberg 2 V.V.Schaesberg 3
3 10:12 10:32 A UOW’02 Walram
4 10:33 10:53 B Kerkrade West RKHBS
5 10:54 11:14 A Weltania Bekkerveld UOW’02
6 11:15 11:35 B V.V.Schaesberg 3 Kerkrade West
7 11:36 11:56 A Walram V.V.Schaesberg 1
8 11:57 12:17 B RKHBS V.V.Schaesberg 2
9 12:18 12:38 A V.V.Schaesberg 1 UOW’02
10 12:39 12:59 B V.V.Schaesberg 2 Kerkrade West
11 13:00 13:20 A Weltania Bekkerveld Walram
12 13:21 13:41 B V.V.Schaesberg 3 RKHBS
Finale
16 13:46 13:58 Winnaar poule A Winnaar poule B
Na afloop van de laatste wedstrijd vindt er een prijsuitreiking plaats in de sportkantine
Boardingsoccer Experience
31-12-2018 JO15
Poule A
1 2 3 4 5 6 Tot
1 Kerkrade West A
2 V.V.Schaesberg 1A
3 Kerkrade West B
4 V.V.Schaesberg 1B
5 V.V.Schaesberg 2
6 V.V.Schaesberg 3
7 SVN
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 09:30 09:42 A Kerkrade West A V.V.Schaesberg 1A
2 09:43 09:55 A Kerkrade West B V.V.Schaesberg 1B
3 09:56 10:08 A V.V.Schaesberg 2 V.V.Schaesberg 3
4 10:09 10:21 A SVN Kerkrade West A
5 10:22 10:34 A V.V.Schaesberg 1A Kerkrade West B
6 10:35 10:47 A V.V.Schaesberg 1B V.V.Schaesberg 2
7 10:48 11:00 A V.V.Schaesberg 3 SVN
8 11:01 11:13 A Kerkrade West A Kerkrade West B
9 11:14 11:26 A V.V.Schaesberg 2 SVN
10 11:27 11:39 A V.V.Schaesberg 1B V.V.Schaesberg 1A
11 11:40 11:52 A V.V.Schaesberg 3 Kerkrade West A
12 11:53 12:05 A Kerkrade West B V.V.Schaesberg 2
13 12:06 12:18 A V.V.Schaesberg 1B SVN
14 12:19 12:31 A V.V.Schaesberg 1A V.V.Schaesberg 3
15 12:32 12:44 A Kerkrade West A V.V.Schaesberg 2
16 12:45 12:57 A Kerkrade West B SVN
17 12:58 13:10 A V.V.Schaesberg 3 V.V.Schaesberg 1B
18 13:11 13:23 A V.V.Schaesberg 2 V.V.Schaesberg 1A
19 13:24 13:36 A V.V.Schaesberg 1B Kerkrade West A
20 13:37 13:49 A Kerkrade West B V.V.Schaesberg 3
21 13:50 14:02 A V.V.Schaesberg 1A SVN

 

Boardingsoccer Experience
30-12-2018 – MO15/MO17
Poule MO15 Poule MO17
1 2 3 4 Tot 1 2 3 4 Tot
1 V.V.Schaesberg 1 V.V.Schaesberg A
2 SJO Krijtland 2 V.V.Schaesberg B
3 Allemania Aachen A 3 Haanrade
4 Allemania Aachen B 4 LHC/UOW’02 A
5 Sv Falke Bergrath 1924 5 LHC/UOW’02 B
Wdstr. Start Eind Poule Thuisploeg Uitploeg Uitslag
1 14:00 14:13 MO15 V.V.Schaesberg SJO Krijtland
2 14:14 14:27 MO17 V.V.Schaesberg A V.V.Schaesberg B
3 14:28 14:41 MO15 Allemania Aachen A Allemania Aachen B
4 14:42 14:55 MO17 Haanrade LHC/UOW’02 A
5 14:56 15:09 MO15 Sv Falke Bergrath 1924 V.V.Schaesberg
6 15:10 15:23 MO17 LHC/UOW’02 B V.V.Schaesberg A
7 15:24 15:37 MO15 SJO Krijtland Allemania Aachen A
8 15:38 15:51 MO17 V.V.Schaesberg B Haanrade
9 15:52 16:05 MO15 Allemania Aachen B Sv Falke Bergrath 1924
10 16:06 16:19 MO17 LHC/UOW’02 A LHC/UOW’02 B
11 16:20 16:33 MO15 V.V.Schaesberg Allemania Aachen A
12 16:34 16:47 MO17 V.V.Schaesberg A Haanrade
13 16:48 17:01 MO15 SJO Krijtland Allemania Aachen B
14 17:02 17:15 MO17 V.V.Schaesberg B LHC/UOW’02 A
15 17:16 17:29 MO15 Sv Falke Bergrath 1924 Allemania Aachen A
16 17:30 17:43 MO17 LHC/UOW’02 B Haanrade
17 17:44 17:57 MO15 Allemania Aachen B V.V.Schaesberg
18 17:58 18:11 MO17 LHC/UOW’02 A V.V.Schaesberg A
19 18:12 18:25 MO15 SJO Krijtland Sv Falke Bergrath 1924
20 18:26 18:39 MO17 V.V.Schaesberg B LHC/UOW’02 B
Na afloop van de laatste wedstrijd vindt er een prijsuitreiking plaats in de sportkantine